2soban stan od 53m² u gradu: Split

Lučićeva 11, 21000 Split, Croatia

3.545 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Stan Lučićeva ulica

Split. Lovret, apartment 53m2, 1st floor. Completely renovated and equipped in April 2023. Consists of two bedrooms, kitchen, living room and bathroom. Each room and the living room have air condition. The entire apartment, except the bedrooms is equipped with floor heating. Fully equipped with TV, refrigerator, washing-drying machine, dishwasher... Wifi + tv channels included in price

Vrsta nekretnine

stan

Sobe

2

Veličina

53 m²

Cijena

3.545 €

Razdoblje najma

Neograničeno

Dostupno od

Što je prije moguće

Namješteno

Da

Cijena po m²

67 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi Lučićeva 11, 21000 Split, Croatia

Učitavanje karte

Povezani oglas u gradu: Split

1 soban stan od 37.0 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 37m²

Radovanova 10, 21000 Split, Croatia

2.880 € / mjesečno

1 soban stan od 100.0 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 100m²

21108 Split, Croatia

2.900 € / mjesečno

2 soban stan od 90.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 90m²

Split, Split-Dalmatia County, Croatia

2.900 € / mjesečno

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini