1 soban stan od 28m² u Zadar

INA Zadar-Put Murvice-istok, Zagrebačka 35, 23000 Zadar, Croatia

1.440 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Yela Bronze

Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a tea and coffee maker in the well-fitted kitchen. The studio also includes a barbecue. This air-conditioned studio is comprised of a flat-screen TV with streaming services, a private bathroom as well as a terrace with city views. The unit has 1 bed.

Vrsta nekretnine

stan

Sobe

1

Veličina

28 m²

Cijena

1.440 €

Razdoblje najma

Neograničeno

Dostupno od

Što je prije moguće

Terasа

Da

Cijena po m²

51 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi INA Zadar-Put Murvice-istok, Zagrebačka 35, 23000 Zadar, Croatia

Učitavanje karte

Povezani oglas u gradu: Zadar

2 soban stan od 90.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 90m²

Zadar, Zadar County, Croatia

1.200 € / mjesečno

1 soban stan od 84.92 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 85m²

Zadar, Zadar County, Croatia

1.200 € / mjesečno

1 soban stan od 82.32 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 82m²

Zadar, Zadar County, Croatia

1.200 € / mjesečno

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini

Stan (28.0 m²) za najam u Zadar (INA Zadar-Put Murvice-istok, Zagrebačka 35, 23000 Zadar, Croatia) - rentola.hr