3soban kuća od 160m² u gradu: Grad Šibenik

unnamed road, 22108 Grad Šibenik, Croatia

12.536 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Villa 059 let You enjoy new vacation feeling

We are family home away from Your home, runned by family who enjoy to travel and to socilaze. Villa 059 is created to enjoy best time on vacation or work from home, in very quite surround and very close to all neccesary utillities for every day living (market, bakery, restaurants, beach, farmacy, church, beaches etc).

Vrsta nekretnine

kuća

Sobe

3

Veličina

160 m²

Cijena

12.536 €

Cijena po m²

78 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi unnamed road, 22108 Grad Šibenik, Croatia

Učitavanje karte

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini