1 soban stan od 40m² u Grad Zagreb

Prehrana, Ulica Vjekoslava Klaića 38, 10105 City of Zagreb, Croatia

2.850 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Sunny ,quiet ,but very vell centered!

Apartment is located 10 minutes easy walk to the city center. Placed on the ground floor of a courtyard two story building with access to the city park. All the noise of the city is silenced and you can hear the birds chirping!

Vrsta nekretnine

stan

Sobe

1

Veličina

40 m²

Cijena

2.850 €

Cijena po m²

71 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi Prehrana, Ulica Vjekoslava Klaića 38, 10105 City of Zagreb, Croatia

Učitavanje karte

Povezani oglas u gradu: Grad Zagreb

2 soban stan od 97.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 97m²

Gradska četvrt Donji grad, City of Zagreb, Croatia

2.300 € / mjesečno

2 soban stan od 97.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 97m²

Republic of Croatia Square, City of Zagreb, Croatia

2.300 € / mjesečno

2 soban stan od 145.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 145m²

Gradska četvrt Maksimir, City of Zagreb, Croatia

2.300 € / mjesečno

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini