2soban stan od 70m² u gradu: Split

Gospinica, 21103 Split, Croatia

3.990 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Sunčani dvosobni stan u Splitu

Stan se nalazi u stoljetnoj vili na Bačvicama.Okružen je zelenilom.Do centra grada je udaljen 15 minuta pješke, a do najbliže plaže ima 6 minuta.U blizini se nalaze svi potrebni sadžaji : supermarketi,pekara,caffe barovi,banke,apoteka. Inače stan se sastoji od dvije spavaće sobe sa bračnim krevetima,dnevnog boravka,kuhinje s trpezarijom i jednog kupatila.Kompletno je opremljen za ugodno življenje.

Vrsta nekretnine

stan

Sobe

2

Veličina

70 m²

Cijena

3.990 €

Cijena po m²

57 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi Gospinica, 21103 Split, Croatia

Učitavanje karte

Povezani oglas u gradu: Split

2 soban stan od 64.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 64m²

Vojka Krstulovića 43, 21000 Split, Croatia

3.360 € / mjesečno

2 soban stan od 60.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 60m²

Osječka ulica 20, 21000 Split, Croatia

3.360 € / mjesečno

1 soban stan od 40.0 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 40m²

Trg Franje Tuđmana 3, 21000 Split, Croatia

3.480 € / mjesečno

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini