1 soban stan od 62m² u Zadar

Villa D.O.E.L., Ulica Vlade Gotovca 1, 23105 Zadar, Croatia

3.513 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Apartman Ulica Vlade Gotovca

The second floor two-bedroom apartment has a surface area 62 m2 and is brand new with a view of the sea and the peninsula of the old town of Zadar. It is a two-bedrom apartment with a living room (corner sofa and indoor fireplace), bathroom, dining room, and kitchen. It is in a quiet family neighborhood. Apartment provides a pleasant stay. Guests can enjoy our spacious beds (1.6x2m, 1.4x2m beds + sofa bed), watch the 55” (139 cm) Smart TV with IPTV, surf the web, cook, grill and excellent WIFI.

Vrsta nekretnine

stan

Sobe

1

Veličina

62 m²

Cijena

3.513 €

Razdoblje najma

Neograničeno

Dostupno od

Što je prije moguće

Novoizgrađeno

Da

Cijena po m²

57 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi Villa D.O.E.L., Ulica Vlade Gotovca 1, 23105 Zadar, Croatia

Učitavanje karte

Povezani oglas u gradu: Zadar

1 soban stan od 38.0 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 38m²

INA Zadar-Put Murvice-istok, Zagrebačka 35, 23000 Zadar, Croatia

2.880 € / mjesečno

2 soban stan od 75.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 75m²

unnamed road, 23105 Zadar, Croatia

2.982 € / mjesečno

1 soban stan od 246.9 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 247m²

Zadar, Zadar County, Croatia

3.500 € / mjesečno

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini