1 soban stan od 28m² u Split

Spar, Ulica Ruđera Boškovića 24, 21000 Split, Croatia

2.972 € / mjesečno

Razdoblje najma: neograničeno
Dostupno od: Što je prije moguće

Apartman Ulica Ruđera Boškovića

Studio apartment, completely renovated, fully equipped, in the University Campus area, close to all amenities, 550 EUR /month (utilities included)

Vrsta nekretnine

stan

Sobe

1

Veličina

28 m²

Cijena

2.972 €

Razdoblje najma

Neograničeno

Dostupno od

Što je prije moguće

Namješteno

Da

Cijena po m²

106 €

Karta

Oglas se nalazi na adresi Spar, Ulica Ruđera Boškovića 24, 21000 Split, Croatia

Učitavanje karte

Povezani oglas u gradu: Split

1 soban stan od 58.0 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 58m²

Put sv. Mande 5, 21105 Split, Croatia

2.381 € / mjesečno

2 soban stan od 70.0 m² – Udoban stambeni prostor

2 soban stan od 70m²

Mažuranićevo šetalište 11, 21000 Split, Croatia

2.400 € / mjesečno

1 soban stan od 40.0 m² – Udoban stambeni prostor

1 soban stan od 40m²

Miroslava Krleže, 21111 Split, Croatia

2.400 € / mjesečno

Istraži pretrage najma nekretnina u svojoj blizini